Na ndiqni në:

Gostivari

Parashikimi i motit për vikend

Botuar

  • македонски јазик

Moti sot paradite do të jetë shumë i ftohtë, gjatë ditës kryesisht me diell me erë të lehtë deri mesatare, ndërsa në Povardarie me erë herë pas here të fortë nga veriperëndimi. Temperatura në rajonin e Gosivarit do të jetë në interval prej -12 deri në 5 gradë.

Të shtunën dhe të dielën moti do të jetë stabil dhe i thatë, i përcjellë me erë. Temperaturat minimale të mëngjesit do të zbresin deri në -4, ndërsa ato maksimale ditore do të arrijnë deri në 5 gradë. Të dielën në disa lugina do të ketë kushte për mjegull paradite.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена