Na ndiqni në:

Lajme

Këtë vikend fillon llogaritja verore e kohës

Botuar

  • македонски јазик

Llogaritja verore e kohës  fillon të dielën. Natën ndërmjet të shtunës dhe të dielës, akrepat e orës do të lëvizin një orë përpara, që do të thotë se në vend të dy do të jetë ora tre.

Llogaritja verore e kohës fillon çdo fundjavë të fundit të marsit dhe zgjat deri në fundjavën e fundit të tetorit, kur moti dimëror rishfaqet. Këtë vit, llogaritja verore e kohës do të zgjasë deri më 30 tetor në orën 3 të mëngjesit.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена