fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

I privuar nga liria në Gostivar, një 52 vjeçar për shkak të shkaktimit të zjarrit

Botuar

  • македонски јазик

MPB bën me dije se dje (26.03.2022) në ora 13.20 në Gostivar, zyrtarë policorë nga Stacioni Policor Gostivar kanë arrestuar 52-vjeçarin N.F. nga Republika e Serbisë, me seli në Gostivar.

“Ai dyshohet se ka shkaktuar zjarrin në një objekt të braktisur të një ish-fabrike në Gostivar, në pronësi të një personi juridik nga Gostivari. Zjarri është shuar nga një ekip i Njësisë Territoriale të Zjarrfikjes Gostivar. Është kryer kontroll dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do të bëhet kallëzimi përkatës”, tha policia.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена