Na ndiqni në:

Gostivari

Në Gostivar i arrestuar një person për vuajtje të dënimit me burg

Botuar

  • македонски јазик

MPB njoftoi se dje (11.01.2022) në ora 11.50, zyrtarë policorë nga SPB Tetovë – Departamenti për Punë të Brendshme Gostivar, në rrugën “JNA” në Gostivar, kanë arrestuar personin J.E. (31) nga Gostivari, me urdhër të INKP Burgu Kumanovë.

Ai kërkohej për vuajtje të dënimit me 11 muaj burg. J.E. është dërguar dhe dorëzuar në Burgun e Kumanovës për vuajtje të dënimit me burg.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена