Na ndiqni në:

Gostivari

Në Gostivar i arrestuar një person për shkak të prishjes së RQP

Botuar

  SPB Tetovë informoi se dje (25 Tetor) rreth orës 17 e 10 minuta, zyrtarë policorë të Departamentit për punë të brendshme Gostivar kanë arrestuar 54 vjeçarin nga Balindolli i Gostivarit, i cili e ka prishur rendin dhe qetësinë publike, u soll në mënyrë të papërshtatshme dhe ka refuzuar të legjitimohet.

   

  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement

  Огласи за вработување:

  Анкета

  Дали ги поддржувате предлог мерките за вработените во јавните институции (сертификат за вакцина, ковид-тест или потврда за прележаност)?

  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement

  Популарно изминативе 100 дена

  error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!