Na ndiqni në:

Gostivari

Në Gostivar arrestim për prishjen e RQP, në Zdunjë kafshim nga qen

Botuar

  • македонски јазик

Natën e kaluar (25 Qershor) rreth orës 2 e 25 minuta, në rrugën “Ilindenska” në Gostivar, efektivë të policisë të Repartit për punë të brendshme Gostivar e kanë arrestuar 24 vjeçarin nga Gostivari, i cili paraprakisht e ka prishur rendin dhe qetësinë publike, informoi policia.

Dje (24 Qershor) rreth orës 14 e 15 minuta, në rrugën regjionale Dibër- Mavrovi Anovi, efektivë të policisë të SPB Tetovë e kanë arrestuar E.H. 26 vjeçar nga Republika e Shqipërisë, që është transferuar me automjet udhëtimi “folksvagen” me targa shqiptare, ndërsa i cili ilegalisht ka hyrë në vendin tonë dhe ka qëndruar i pa paraqitur. Ai ka qenë i mbajtur për procedurë të mëtejshme.

Dje (24 Qershor) në orën 21 e 50 minuta, 52 vjeçari Xh.B. nga Zdunja e Gostivarit ka paraqitur se rreth orës 19 e 30 minuta ka qenë i kafshuar nga një qen, pronësi e një personi nga fshati.

Policia shpalli se merren masat për pastrimin e rasteve.

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!