Na ndiqni në:

Gostivari

Në Gostivar është gjetur një vajzë e mitur e cila ka qenë e paraqitur si e zhdukur në Shkup

Botuar

  • македонски јазик

Dje (8 Qershor) rreth orës 14, efektivë të policisë të SPB Tetovë- Reparti për punë të brendshme Gostivar e kanë gjetur 15 vjeçaren nga Shkupi, nëna e së cilës S.A. (37) më 7 Qershor këtë vitë e ka paraqitur të larguar nga shtëpia.

E mitura ka ndenjur tek një person në mëhallën gostivarase Ciglana dhe është e dorëzuar tek prindërit.

Сподели на:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени работни места во Полог:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!