fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Në Gostivar është gjetur një e mitur e cila ka ikur nga Shtëpia për fëmijë pa prindër

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë ka njoftuar se zyrtarë policorë të Sektorit të Punëve të Brendshme të Gostivarit dje (25 janar) rreth orës 16:30, në një shtëpi në rrugën “Balindollska” në Gostivar, me një të mitur me të cilin ka pasur lidhje, e kanë gjetur të mbrojturën e mitur nga Shtëpia për fëmijë pa prindër dhe përkujdesje prindërore “11 Tetori” nga Shkupi, e cila raportohet se një ditë më parë ishte larguar nga shtëpia.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена