fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Një 47-vjeçar është arrestuar në Gostivar, policia e kapi me heroinë

Botuar

  • македонски јазик

Policët e SPB-së Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar dje (14 mars) rreth orës 16 e 30 minuta në rrugën “Brakë Gjinovski” në Gostivar kanë arrestuar një 47-vjeçar nga fshati Negotinë-Polog, pasi gjatë ekzaminit iu gjet heroinë.

Ai është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar dhe pas dokumentimit të rastit do të përgatitet parashtresë përkatëse, njofton policia.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена