fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Arrestohet një person në Gostivar i cili ka sulmuar dashnoren e tij

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë njofton se mbrëmë (3 maj), dhjetë minuta pas mesnate, zyrtarët policorë të Sektorit të Punëve të Brendshme të Gostivarit kanë arrestuar një 43-vjeçar nga Gostivari, i cili paraprakisht ka sulmuar fizikisht një grua 55-vjeçare nga Gostivari, me të cilën ishte në një lidhje dashurie.

Ai është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar për sqarim dhe dokumentim të plotë të rastit, pas së cilës në koordinim dhe konsultim me prokurorin publik do të përgatitet parashtresa përkatëse, njofton policia.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена