Na ndiqni në:

Gostivari

Kapen ilegalë nga India në autobusët e Gostivarit

Botuar

  • македонски јазик

Dje (16 dhjetor) në dy raste, rreth orës 12:00 e 50 minuta dhe 14 e 40 minuta, në afërsi të vendkalimit të pagesës Zhelino, zyrtarët policorë të SPB Tetovë-Stacioni Policor për Siguri në Komunikacionin Rrugor Tetovë kanë arrestuar gjashtë persona nga India, të cilët janë transportuar me dy autobusë të një transportuesi autobusi të Gostivarit.

Indianët, tre prej të cilëve ishin të moshës 22, pastaj 26, 37 dhe 39 vjeç, për shkak të hyrjes së paligjshme në vendin tonë dhe mungesës së dokumenteve të nevojshme janë dërguar në Stacionin Policor të Kalimit Kufitar Tabanovcë.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена