Na ndiqni në:

Gostivari

3 persona janë lënduar në një aksident në rrugën Beliçica në Gostivar

Botuar

  • македонски јазик

Dje (22 prill) në ora 15.55 është raportuar se në rrugën Beliçica në Gostivar ka ndodhur një aksident trafiku në mes të automjetit të pasagjerëve “Golf”, i drejtuar nga 41-vjeçari D.S. nga Gostivari dhe një kamion “Renault”, i drejtuar nga 43-vjeçari L.S. nga Srmnova, të dyja me targa të Gostivarit.

“Në aksident lëndime të rënda trupore kanë marrë shoferi G.S., ndërsa lëndime trupore kanë marrë pasagjeri i të njëjtit mjet SH.A.(42) nga fshati Turçan dhe shoferi D.S., të konstatuara në Qendrën Emergjente në Gostivar. Inspektim është kryer nga ekipi inspektues i Policisë së Gostivarit”, njofton MPB.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена