fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Një 29-vjeçar është arrestuar në Zdunjë pasi ka sulmuar të dashurën e tij

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë njofton se zyrtarë policorë të Sektorit të Punëve të Brendshme Gostivar dje (15 shkurt) në ora 18, në  Zdunjë të Gostivarit, kanë arrestuar 29-vjeçarin S.A. nga Republika e Shqipërisë i cili sipas raportimit rreth orës 17 ka sulmuar fizikisht një 27-vjeçare banuese të Gostivarit me të cilin ishte në lidhje dashurie.

Ndërmerren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit, pas së cilës ndaj S.A. do të vijojë parashtresë adekuate, tha policia.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена