fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Parashikimi i motit për javën e re të punës

Botuar

  • македонски јазик

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm me vranësira dhe i ftohtë. Në malet e larta do të bjerë borë. Do të fryjë erë mesatare, herë pas here e fortë nga veriu. Temperatura në rajonin e Gostivarit do të lëvizë prej -2 deri në 1 gradë.

Nga dita e nesërme (e martë) pason një periudhë me mot mesatar deri dukshëm me vranësira dhe të ftohtë, me erë mesatare deri të fortë veriore. Temperatura maksimale ditore do të arrijë në 2 gradë. Kushtet e tilla të motit do të zgjasin deri të premten, kur pritet të ketë rritje të vranësirave, reshje shiu dhe rritje të temperaturës me disa gradë.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена