fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Parashikimi i motit për javën e re të punës

Botuar

  • македонски јазик

Në ditët në vijim, meteorologët parashikojnë mot të ftohtë dhe të thatë, me temperatura veçanërisht të ulëta të mëngjesit.

Sot (e hënë) do të mbajë mot me diell, me vranësira të lehta deri mesatare dhe me erë të dobët, vende-vende. Temperatura në rajonin e Gostivarit do të lëvizë prej -6 deri në 4 gradë. Nesër (e martë) do të jetë edhe më ftohtë, me temperaturë të mëngjesit -7 gradë, ndërsa maksimalja ditore do të arrijë në 1 gradë.

Të mërkurën dhe të enjten do të mbahet mot i thatë dhe i ftohtë me erë, ndërsa të premten priten reshje shiu.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена