fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Ndalesë për kamionë në Strazhë dhe në rrugën Mavrovë-Dibër

Botuar

  • македонски јазик

Për shkak të rreshjeve të borës mëngjesin e sotëm nga ora 07:00 është vendosur ndalesë për lëvizje të automjeteve të rënda të mallrave në zonën “Strazhë” në drejtimin Kërçovë-Gostivar.

Ndalesë për kamionë është vendosur edhe në drejtimin Mavrovë-Dibër, informon AMSM.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена