Na ndiqni në:

Gostivari

Një grua nga Gostivari është sulmuar mbrëmë

Botuar

  • македонски јазик

Një 30 vjeçare, banore e një fshati të Gostivarit, mbrëmë (10 prill) në ora 23 e 50 minuta në SPB Tetovë ka raportuar se më pak se një orë më parë në rrugën lokale Zdunjë-Debreshë, afër ish-fabrikës, ka qenë fizikisht e sulmuar nga një 36-vjeçar nga fshati Zdunjë.

Policia tha se personi shumë shpejt është thirrur në Stacionin Policor të Gostivarit, po ndërmerren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit, pas së cilës kundër tij do të bëhet kallëzim penal.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена