fbpx
Na ndiqni në:

Gostivari

Një banorë i Vrapçishtit ka raportuar sulm fizik

Botuar

  • македонски јазик

SPB Tetovë njofton se njëzet e shtatë vjeçari S.T. nga Vrapçishti i Gostivarit, dje (3 mars) në ora 15 e 40 minuta, ka raportuar se rreth orës 14 në fshatin Dobridol ka qenë i sulmuar fizikisht nga një person, për shkak të keqkuptimeve në komunikacion, pasi paraprakisht ka debatuar verbalisht me një person tjetër nga fshati Gradec.

Po ndërmerren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit, tha policia.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена