Na ndiqni në:

Gostivari

Një banor i Zelezna Rekës ka raportuar se është sulmuar nga një çift

Botuar

  • македонски јазик

Një banor i moshës 51 vjeçare nga fshati Zhelezna Reka të Gostivarit ka raportuar dje (6 mars) në ora 14:30 në SPB të Tetovës se rreth mesditës në fshat është sulmuar fizikisht nga një burrë dhe një grua nga i njëjti fshat.

Rasti është zbardhur plotësisht dhe të dyve do t’u përgatiten parashtresa të parapara me  ligjë, tha policia.

Сподели ја веста:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена