fbpx
Поврзи се со нас

Вести

Среќна Нова Гостивар!

Објавено

на

Тече последниот ден од оваа година. На крајот од секоја година е исто како и на крајот од секој ден. Малку работи остануваат важни и вредни. Не се важни нервозите, политиката, рекламите, парите, озборувањето, завидливоста, неисполнетите желби. Важно е колку добрина и љубов, давате и примате. Важно е кого имате до себе и околу себе.

Среќна и бериќетна 2017-та ви посакува Гостиварпресс 🙂

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Вработувања Полог:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!