Поврзи се со нас

Гостивар

Старица во ПС Гостивар го пријавила синот за напад

Објавено

на

Во Полициската станица Гостивар 86-годишна жителка од гостиварско село пријавила дека претходниот ден во нејзината куќа, по кратка вербална расправија, била физички нападната од нејзиниот 56-годишен син С.А..

По документирање на случајот, против пријавениот ќе следи соодветен поднесок. Случајот е пријавен на 13 април.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена