Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

Супер акција во продавниците на FLAIR во Гостивар и Тетово – „Плати 2 Земи 3“

Објавено

на

Спортски бренд со европски стил и дизајн FLAIR, продолжува да ги привлекува сите оние кои се љубители на спортска елеганција. Од денес (13.01.2022), следи нова супер акција во продажните салони на FLAIR во Гостивар и Тетово.

„ПЛАТИ 2 ЗЕМИ 3 ПРОИЗВОДИ“ – За избрани три производи од иста група плаќате само два, најевтиниот трет производ ви е гратис. Акцијата важи за целата колекција, трае до исцрпување на количините.

Спортската колекција FLAIR – изобилува со секојдневни, лежерни спортски стајлинзи. Голем избор на патики за мажи и жени дизајнирани за пешечење, трчање и тренинг. Како и тренерки, класични линии на маици, шорцеви, капи и други модни додатоци.

Продавниците на Flair се наоѓаат во Гостивар на булевар Гоце Делчев 66 и во Тетово на улица Благоја Тоска бр.41.

Искористете го намалувањето и израдувајте се себе и вашите најмили!

(комерцијална објава)

Сподели ја веста:

Претседателски избори

Маркетинг

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Гостиварпред 4 недели

Света архијерејска Василиева литургија во Гостивар со гости од Србија и чин на ракоположување

Гостиварпред 1 месец

Со љубов и почит кон корените – „Танец“ одржа концерт во Гостивар

Гостиварпред 3 месеци

Водици 2024 Гостивар: Осветени водите на Вардар – Бог се јави, Навистина се јави!

Гостиварпред 3 месеци

Ангелчињата во Гостивар го најавија Христовото раѓање-Бадникова поворка 2024

Спортпред 4 месеци

По првиот круг од сезоната КК Гостивар „виси“ на 8-та позиција на табелата

Спортпред 4 месеци

Кехинде од пенал му пресуди на Македонија Ѓорче Петров 1-0

Гостиварпред 7 месеци

Стефановски: Гостивар одличен како домаќин и публика, благодариме од срце!

Спортпред 8 месеци

ФК Гостивар загуби на домашен терен од Силекс 1-2

Гостиварпред 8 месеци

Осветена црквата „Св.Климент Охридски“ во Пожаране: Да го чуваме православието, секој храм е парче небо на земјата!

АНКЕТА:

Дали ќе гласате на претстојните ПРЕТСЕДАТЕЛСКИ и ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ 2024?
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена