Поврзи се со нас

All posts tagged "корона"

Здравје и убавинапред 8 часа

Пет неверојатни докази за тоа дека среќата е најдобар лек, кој ниедна таблета не може да го замени

Македонијапред 9 часа

Мицкоски бара Владата да го објави предлогот на својата веб страница

Македонијапред 10 часа

Ковачевски: Официјални ставови за францускиот предлог откако ќе ги помине сите филтри

Гостиварпред 11 часа

Физички напад во гостиварско Чегране

Македонијапред 13 часа

Повик за изградба и реконструкција на училишта од буџетот на МОН

Гостиварпред 14 часа

Над 350 настани и 14.000 посетители во YCC Гостивар, продолжена соработката со Општината

Македонијапред 15 часа

Нови 163 случаи на коронавирус, од кои 24 реинфекции

Вестипред 15 часа

До Владата стигна предлог од француското претседателство за деблокада на евроинтерграциите

Гостиварпред 15 часа

По кавга за сообраќај во Гостивар поднесени две пријави за напад

Гостиварпред 16 часа

Повисоки плати за вработените во Општина Гостивар и јавните претпријатија

Македонијапред 17 часа

Од денес пријавување кандидати за советници во Општина Тетово

Гостиварпред 19 часа

Приведен 56 годишен гостиварец

Гостиварпред 20 часа

Сенад Асани нов директор на ЈП „Паркинг и зеленило“ во Гостивар

Здравје и убавинапред 2 недели

Внимателно во природа, заштитете се од крлежи, оси, стршлени…

Гостиварпред 5 дена

Градскиот стадион во Гостивар добива нов современ лик

Гостиварпред 2 недели

Угостителските објекти во Гостивар летово со 2 часа плус работно време

Гостиварпред 1 недела

Утре цел Гостивар и селата без струја неколку часа!

Гостиварпред 1 недела

Нов потфат на сопружниците Зендели од Гостивар, го искачија највисокиот врв во Иран

Културапред 2 недели

Гостиварски театар наскоро со две премиери: Уникатни во земјава и во регионот!

Гостиварпред 1 недела

Прекин на струјата утре во села и населби во Гостивар и Врапчиште

Гостиварпред 2 недели

Амбасадорот на Кина и Зам.Амбасадорот на Италија уживаа во убавините на НП Маврово

Гостиварпред 2 недели

Тешко повреден работник пренесен во гостиварската болница

Гостиварпред 2 недели

Трибина на СДСМ во Гостивар: Владата се грижи за стандардот на граѓаните, ВМРО одмага наместо да помага

Гостиварпред 1 недела

Благодарница за скијачот Виктор Петков од Општина Гостивар

Гостиварпред 1 недела

Наградени математичари на прием кај градоначалникот Таравари

Гостиварпред 2 недели

Пронајден мртов маж во приватен комплекс во Маврово