fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Тешко повреден 28 годишен градежен работник во Гостивар

Објавено

на

МВР во последниот полициски билтен бележи случај на повредување во Гостивар при изведување на градежни работи.

Вчера (12 септември) во 09,30 часот било пријавено дека во Гостивар, на ул.„Илинденска“ 28 годишниот С.А. од Албанија, додека изведувал градежни работи на објект се здобил со тешки телесни повреди. На лицето му била укажана лекарска помош во гостиварската болница.

Извршен бил увид на местото на настанот од увидна екипа од Полициската станица Гостивар.

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Како треба да се одвива наставата во училиштата?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!