Поврзи се со нас

Гостивар

Тешко повреден работник во Гостивар

Објавено

на

Вчера (3 мај) во 13 часот и 45 минути во СВР Тетово пријавено е дека работејќи на станбена зграда на улица „Мара Угринова“ во Гостивар, 49-годишниот гостиварец И.А. се здобил со тешки телесни повреди констатирани во гостиварската Општа болница „Ферид Мурад“.

Увид извршила екипа од Одделението за внатрешни работи Гостивар.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена