Поврзи се со нас

Гостивар

Уапсен гостиварец кој извршил кражба

Вчера (8 март) околу 18 часот и 50 минути, на улица „ЈНА“ во Гостивар лишен од слобода е 31-годишниот гостиварец Б.С., кој претходно извршил кражба во трговски објект на истата улица, соопштуваат од полицијата.

Се расчистува случајот и против Б.С. ќе следува поднесок.

Сподели:
Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!