fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Уапсен гостиварец кој нападнал 61 годишна сосетка и се обидел да ја обљуби

Објавено

на

Секторот за внатрешни работи Тетово соопшти дека вчераечер во 20 часот и 25 минути, полициски службеници на Одделението за внатрешни работи Гостивар го лишиле од слобода 41-годишниот гостиварец Д.В., кој околу 20 часот во нејзиниот семеен дом физички ја нападнал 61-годишната сосетка, а се обидел и да изврши обљуба.

Тој е задржан во Полициската станица Гостивар и се расчистува и документира случајот.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Вработувања Полог:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!