fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Уапсен гостиварец, полицијата му нашла екстази и марихуана

Објавено

на

Вчеравечер (7 октомври) околу 20 часот и 45 минути, во гостиварско Здуње, полициски службеници на СВР Тетово-Одделение за внатрешни работи Гостивар лишиле од слобода 23-годишен гостиварец затоа што при негов преглед му биле пронајдени марихуана и таблети екстази, соопшти СВР.

Лицето било задржано во Полициската станица Гостивар за расчистување и документирање на случајот, по што против него ќе биде изготвен поднесок.

Сподели:
Остави коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

СЛЕДЕТЕ нè на FACEBOOK

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!