fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Уапсен гостиварец, полицијата му пронашла прашкаста материја

Објавено

на

Вчера (16 септември ) околу 21 часот и 15 минути, на улица „Иљо Антевски-Смок“ во Гостивар, полициски службеници на СВР Тетово-Одделение за внатрешни работи Гостивар лишле од слобода 34-годишен гостиварец, затоа што при негов преглед била пронајдена кафеава прашкаста материја, соопшти полицијата.

Лицето било задржано во Полициската станица Гостивар за целосно расчистување и документирање на случајот, по што ќе му биде изготвен поднесок.

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Како треба да се одвива наставата во училиштата?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!