fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Уапсен гостиварец поради агресија и закани кон жена

Објавено

на

  Вчера (11 мај) околу 15 часот на улица „ЈНА“ во Гостивар, полициски службеници на СВР Тетово-Одделение за внатрешни работи Гостивар го лишиле од слобода 50 годишниот М.П. од Гостивар, кој претходно се однесувал агресивно и се заканувал на 46-годишната гостиварка С.Е., а поради нивни нерасчистени должничко-доверителни односи, соопшти полицијата.

  Од таму додаваат дека се расчистува и документира случајот.

  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement

  АНКЕТА

  Дали ќе одите на летен одмор?

  Вработувања Полог:

  Advertisement
  Advertisement

  Популарно изминативе 100 дена

  error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!