fbpx
Поврзи се со нас

Вести Гостивар

Уапсен гостиварец кај кого полицијата нашла марихуана

Објавено

на

Дваесетгодишне гостиварец вчеравечер бил уапсен, поради марихуана. Секторот за внатрешни работи соопшти дека околу 21.45 часот на улица „Гоце Делчев“ во Гостивар полициски службеници од Полициската станица Гостивар го привеле Б.З. од Гостивар, бидејќи при преглед кај него била пронајдена и одземена марихуана.

По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесен соодветен поднесок, извести полицијата.

Сподели:
Остави коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

СЛЕДЕТЕ нè на FACEBOOK

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!