Поврзи се со нас

Репортажи

Убавата и најубавата страна на последниот натпревар на КК Гостивар оваа сезона (фото галерија)

Без многу зборови, КК Гостивар го совлада Куманово (75:58). Ви ја пренесуваме атмосферата од последниот натпревар на КК Гостивар сезонава низ фотографии:

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА

Дали сте задоволни од понудените мерки на Владата, за справување со економската криза?

Резултати од анкетата

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!