Поврзи се со нас

Македонија

УЈП ќе продава на аукција: автомобили, деловен простор, градежно земјиште, цистерни

Деловен простор во Кисела Вода за 178 илјади евра и деловен простор во Чаир за 41 илјади евра, градежно земјиште во Македонски брод за 27 илјади евра, цистерни за 15 илјади евра, автомобили и комбиња по цени од 800 до 1500 евра, миксери, вилушкари, еко-кожа, капачиња.

Ова се дел од работите кои преку аукција на продажба ги нуди Управата за јавни приходи (УЈП). Аукцијата е закажана на 13 октомври. Деталите за тоа што се продава УЈП може да видите тука.

Сподели:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!