Поврзи се со нас

Македонија

„Урбан стил“ – Нов инстант лоз на барање на урбаниот начин на живеење

Еко, модерно, забавно, бесшумно и со стил, тоа е новото решение за поддршка на  урбаното живеење

Објавено

на

Проценивме дека на младите и на животната средина им треба поддршка во урбаниот начин на живеење. Затоа во семејството на нашата инстант лотарија вклучивме можност за освојување електричен мотор, со учество во игра на среќа.

Инстант лозот УРБАН стил има одговор за подобрување на стилот на живеење, но има и решенија за загадувањето, за градската бучава и градскиот метеж, како и за намалување на буџетот за превоз. Учеството во играта е едноставно, а дознавањето на добивката е брзо и забавно. Со гребење на 9-те полиња за игра на инстант лозот УРБАН стил, доколку се добијат три исти симболи ќе се освои еден од 100-те електрични мотори, доколку на три места се открие ист износ, следува парична добивка до 10 000 денари. На инстант лозот има два модела електрични мотори со слични перформанси.

Добитниците на премија електричен мотор ќе имаат безбеден и бесшумен превоз, нема да ја загадуваат околината, а своето превозно средство ќе го полнат со електрична енергија и тоа дома или каде било каде што го полнат и својот мобилен телефон.

Лозот чини 50 денари и наменет е за сите што го следат трендот и сакаат да го зачуваат своето здравје и здравјето на животната околина. Со оглед на популарната цена на лозот и големиот број премии, веруваме дека многу скоро ќе ги добиеме и првите среќни фотографии на сопственици на електрични мотори од инстант лозот УРБАН стил.

(комерцијална објава)

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Македонијапред 4 недели

Денес е Прочка – Проштевајте и побарајте прошка од оној на кој сте му згрешиле

ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ 2024пред 3 недели

Потврдени листите на СДСМ, гостиварката Ема Нешковска трета во ИЕ 6

Гостиварпред 1 недела

Несреќа на патот Гостивар – Стража, сообраќајот во прекин

Гостиварпред 2 недели

Над 530.000 денари украдени од картичка на гостиварец

Гостиварпред 3 недели

Физички напади во рибинк и на улица во Гостивар

Гостиварпред 3 недели

Света архијерејска Василиева литургија во Гостивар со гости од Србија и чин на ракоположување

Гостиварпред 3 недели

Пријавен физички напад во Фазанерија

Гостиварпред 2 недели

Акција за уредување околу спомен-плочата на загинатите градители на ХЕС Маврово во Торбешки мост

Гостиварпред 4 недели

Гостиварецот Владо Глигоровски со „Аманет ви оставам“ настапи на јубилејниот „Гоце Фест“

Гостиварпред 3 недели

Света архијерејска Василиева литургија во Гостивар со гости од Србија и чин на ракоположување

Гостиварпред 1 месец

Со љубов и почит кон корените – „Танец“ одржа концерт во Гостивар

Гостиварпред 3 месеци

Водици 2024 Гостивар: Осветени водите на Вардар – Бог се јави, Навистина се јави!

Гостиварпред 3 месеци

Ангелчињата во Гостивар го најавија Христовото раѓање-Бадникова поворка 2024

Спортпред 4 месеци

По првиот круг од сезоната КК Гостивар „виси“ на 8-та позиција на табелата

Спортпред 4 месеци

Кехинде од пенал му пресуди на Македонија Ѓорче Петров 1-0

Гостиварпред 7 месеци

Стефановски: Гостивар одличен како домаќин и публика, благодариме од срце!

Спортпред 7 месеци

ФК Гостивар загуби на домашен терен од Силекс 1-2

Гостиварпред 8 месеци

Осветена црквата „Св.Климент Охридски“ во Пожаране: Да го чуваме православието, секој храм е парче небо на земјата!

АНКЕТА:

Дали ќе гласате на претстојните ПРЕТСЕДАТЕЛСКИ и ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ 2024?
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена