fbpx
Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

„Велигденски попуст“ -20% до -50% на целиот асортиман на FLAIR во Гостивар

Објавено

на

Спортскиот бренд со европски стил и дизајн FLAIR, продолжува да ги привлекува сите оние кои се љубители на спортска елеганција.

Од денес, 27.04.2021 па се до 04.05.2021, голем Велигденски попуст на колекцијата на FLAIR, до 20% на новите модели, до 50% на останатите производи. Само во единствената официјална продавница на брендот FLAIR во регионот: FLAIR/бутик ДАЦО во Гостивар.

 

Колекцијата FLAIR пролет 2021 – изобилува со секојдневни, лежерни спортски стајлинзи. Голем избор на патики за мажи и жени дизајнирани за пешечење, трчање и тренинг. Како и тренерки, класични линии на маици, шорцеви, капи и други модни додатоци.

Искористете го празничното намалување и израдувајте се себе и Вашите најмили!

(комерцијална објава)

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Вработувања Полог:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!