Поврзи се со нас

Верувале или не ?!

Верувале или не?!

Јапонски доктори се поклонуваат пред мртвото тело на 11-годишно момче, кое пред смртта одлучило да ги донира своите органи на негови врсници.

 

Сподели:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!