fbpx
Поврзи се со нас

Верувале или не ?!

Верувале или не?!

Објавено

на

Група на крадци во Лузијана, САД, од продажен салон на ”Chevrolet”, успеале да ги извадат и украдат гумите на триесет и еден автомобил. Според безбедносните камери, на крадците им требало околу 40 минути за оваа „операција“ да ги извадат од возилата и транспортираат 124 гуми, односно 20 секунди по гума. Направиле штета од 120.000 долари.

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Како треба да се одвива наставата во училиштата?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!