fbpx
Поврзи се со нас

Верувале или не ?!

Верувале или не?!

Објавено

на

Од Гибралтар, Европа, до континентот Африка, поточно до градот Тангер, со авион се патува 20 минути. Тоа е најкраткиот континентален лет на светот. Местата се одалечени 55 километри.

Погледнете повеќе занимливи објави: Верувале или не?!

Сподели:
Остави коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

СЛЕДЕТЕ нè на FACEBOOK

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!