Поврзи се со нас

Верувале или не ?!

Верувале или не ?!

Во времето на Петар Велики (1672-1725) секоја Русин што имал брада морал да плаќа посебен данок…

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!