Поврзи се со нас

Верувале или не ?!

Верувале или не?!

Повеќе пица добивате ако порачате една голема со пречник од 46 сантиметри, отколку две мали од 30 сантиметри.

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување во полог:

- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!