Поврзи се со нас

Верувале или не ?!

Верувале или не?!

Повеќе пица добивате ако порачате една голема со пречник од 46 сантиметри, отколку две мали од 30 сантиметри.

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!