fbpx
Поврзи се со нас

Верувале или не ?!

Верувале или не ?!

Објавено

на

Хостелот „Суд“ се наоѓа во Единбург, Шкотска. Собите за гости се всушност затворски ќелии на некогашниот затвор во овој објект. Ноќевањето „зад решетки“ чини 10 евра во обичните соби, каде има повеќе кревети. Ноќевање во самица се плаќа по 50 евра.

Овој хостел од неговото отворање, во август 2019-та, стана многу популарен и се бара место повеќе…

Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Вработувања Полог:

анкета:

Дали треба да се воведуваат дигитални учебници во училиштата?

  • Не (78%, 352 Votes)
  • Да (20%, 88 Votes)
  • Не знам (2%, 11 Votes)

Вкупно гласачи: 451

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!