fbpx
Поврзи се со нас

Верувале или не ?!

Верувале или не ?!

Монови е град во Небраска, САД кој е единствениот град во светот со само еден жител. Се вика Елзи Еилер и истовремено е градоначалничка на градот. Таа е и сопственик на кафе бар и книжарница, кои ги отвора кога доаѓаат посетители.

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Кој ќе ја состави новата Влада?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!