Поврзи се со нас

Верувале или не ?!

Верувале или не ?!

Монови е град во Небраска, САД кој е единствениот град во светот со само еден жител. Се вика Елзи Еилер и истовремено е градоначалничка на градот. Таа е и сопственик на кафе бар и книжарница, кои ги отвора кога доаѓаат посетители.

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!