Поврзи се со нас

Верувале или не ?!

Верувале или не ?!

Акробатот Ник Валенда изодел по жица долга 550 метри, над активниот вулкан Масаја во Никарагва.

41-годишниот Валенда при овој потфат носел заштита за очите и дишел преку маска за да ги заштити белите дробови.

Сподели:
Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!