fbpx
Поврзи се со нас

Верувале или не ?!

Верувале или не?!

Објавено

на

Шимпанзата Рејвен, стана 22-от најдобар менаџер на пари на Вол Стрит, во САД. Таа, со фрлање на пикадо ги бирала компаниите во чии акции се инвестирале пари. Во 1999 остварила раст од дури 213 насто и била поуспешна од 6.000 професионални брокери.

Сподели:
Остави коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

СЛЕДЕТЕ нè на FACEBOOK

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!