Поврзи се со нас

Верувале или не ?!

Верувале или не ?!

Објавено

на

  Најскапото тако на светот е специјалитет кој се служи во луксузниот Velas Resorts во Мексико и има цена од 25.000 долари. Се подготвува со посебно одбрани говедско месо, кавијар и ракчиња, а оди во пакет со ексклузивно вино и текила…

  Сподели на:
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement

  Отворени работни места во Полог:

  Advertisement

  Популарно изминативе 100 дена

  error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!