Поврзи се со нас

Верувале или не ?!

Верувале или не?!

Објавено

на

  Пиратите носеле превез преку едно око, за тоа око секогаш биде прилагодено на темница. Скоро во секоја битката се случувало борба од палуба да продолжи во подпалубскиот простор на бродот каде било целосна темница, со што стекнувале предност пред противникот.

  Сподели на:
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement

  Отворени работни места во Полог:

  Advertisement

  Популарно изминативе 100 дена

  error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!