fbpx
Поврзи се со нас

Верувале или не ?!

Верувале или не?!

Објавено

на

Ова e мапата на светот од Google analytics. Државите се обележани во три бои: темно сина, сива и светло сина. Со темно сина боја означена е државата од каде имало најмногу посети, тоа е Македонија, со сива боја се означени државите од каде нема посети (Гвинеја), а со светло сина боја означени се земјите од каде барем еднаш во периодот од 1 јануари до 20 мај е посетена страната на Gostivarpress.mk. Гвинејци ќе се караме.. 🙂

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Како треба да се одвива наставата во училиштата?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!