Поврзи се со нас

Верувале или не ?!

Верувале или не?!

Прашината која ќе се собере на еден квадратен метар, не смее да биде повеќе од 5 грама. Во спротивно вработениот во градска чистота во кинескиот град Сиан, добива отказ и голема парична казна.

Сподели:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА

Дали сте задоволни од понудените мерки на Владата, за справување со економската криза?

Резултати од анкетата

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!