fbpx
Поврзи се со нас

Верувале или не ?!

Верувале или не?!

Објавено

на

На јапонските затвореници кои се осудени на смрт. Не им се кажува на кој датум ќе ги погубат, туку ги оставаат да се прашуваат дали секој нов ден е нивни последен.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Вработувања Полог:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!