fbpx
Поврзи се со нас

Верувале или не ?!

Верувале или не?!:

Објавено

на

Човек кој ги “крцкал прстите” на само едната рака и така цели 60 години, докажал дека “крцкањето на прстите” не предизвикува артритис и поради тоа добил Нобелова награда.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!